Szkolenia w zakresie montażu tapet

 


tapetowanie sufitu

Organizuję szkolenia w zakresie montażu tapet. Prowadzę zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Znajdziesz u mnie szkolenia takie, jak:

Jednodniowe (1-3 osoby)

Dwudniowe (1-3 osoby)

Trzydniowe ( 4-10 osób)

W czasie zajęć można zapoznać się z rodzajami tapet, sposobami obliczania i pasowania wzorów oraz niezbędnymi narzędziami. Bardzo duży nacisk kładę na część praktyczną – ćwiczenia z klejenia różnego rodzaju tapet, które pozwalają na sprawdzenie i utrwalenie zdobytych umiejętności. Zapewniam wszelkie niezbędne materiały i narzędzia.

Wiedza przekazywana jest w sposób atrakcyjny i przystępny. Dbam także o dobrą atmosferę w czasie szkoleń. W razie jakichkolwiek problemów służę pomocą. Ponadto dla Uczestników Szkolenia utworzyłam prywatną Grupę na Facebook'u, która jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy z zakresu tapetowania.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami!Szkolenia indywidualne

Separator

Chcesz poznać najnowsze metody i zasady tapetowania pomieszczeń? Weź udział w prowadzonych przeze mnie szkoleniach indywidualnych, podczas których podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem! Zajęcia obejmują zarówno wykłady, jak i ćwiczenia pozwalające na praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności. Odbywają się w okolicach Katowic. Każda osoba, która ukończy szkolenie, otrzyma stosowny certyfikat.


Gwarantuję: 

  • profesjonalne podejście, 
  • niezbędne materiały i narzędzia w cenie szkolenia. 
  • urozmaicony program zajęć, 
  • dobrą, przyjazną atmosferę, 

Szkolenia grupowe

Separator

Organizuję szkolenia grupowe z tapetowania, dla 4 -8 osób. Zajęcia odbywają się w okolicach Katowic. Program obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę.
Wiedza przekazywana jest w przystępny i ciekawy sposób. Chętnie odpowiem na każde pytanie i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.


Podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń:

  • poznasz historię i rodzaje tapet,
  • będziesz mieć możliwość sprawdzenia i utrwalenia swojej wiedzy poprzez ćwiczenia praktyczne.
  • nauczysz się obliczania i pasowania wzorów, doboru tapet i klejów do podłoża,
  • poznasz różne techniki montażu,